Kāpēc mūsu aizņēmumi ir droši

Online kredītu izvēles serviss MAZILLA aizsargā klientu datus no “saviem” un nepiederošiem hakeriem, nodrošina konfidenciālu apkalpošanu un drošību, komunicējot ar kreditoriem.

Konfidencialitāte

Neviens no apkārtējiem neuzzinās, ka jūs esat vērsies pēc aizņēmuma:

Jūs varat patstāvīgi risināt savas finansiālās problēmas, nevienu par to neinformējot un neko īpaši neslēpjot. Aizņēmuma noformēšana jums notiek maksimāli komfortabli.

Likumdošanas ievērošana

Servisa MAZILLA partneru ir kredītorganizācijas, kas īsteno mikrofinansēšanas darbību saskaņā ar licencēm. Tās visas strādā legāli un visos aspektos ievēro likumdošanu.

Mēs atbilstam visām prasībām un normatīviem, nepārkāpjam likumu, apstrādājot, uzglabājot un nododot lietotāju datus. Visi IT risinājumi ir izstrādāti, ņemot vērā finanšu kompāniju vēlmes saistībā ar aizsardzību un drošību.

Drošība

Jūs patstāvīgi aizpildāt anketas un pieteikuma online formu savā datorā, nevis atbildat uz kredītu eksperta jautājumiem trokšņainā birojā. Turklāt nav arī jākopē dokumenti un kādam jāatdod to kopijas – ir tikai jānorāda vajadzīgā informācija. Neviens nevar izmantot jūsu pases kopiju, lai noformētu uz sveša vārda kredītu vai organizētu vēl kādu afēru.

Mūsu darbinieki neredz ievadītos datus, tos uzreiz automātiski šifrē un apstrādā serviss. “Iekšā” notiek pieteikumu apstrāde: mēs izvēlamies piemērotus aizņēmumus, kuru prasībām jūs atbilstat, un atsijājam tos, kuri jums nav pieejami.

Izejā mēs iegūstam skoringa vērtējumu un klienta kredītreitingu, bet nezinām, cik viņam ir bērnu, kur viņš dzīvo un kādu darba algu saņem. Jūs jau esat drošībā, šī informācija nenonāks svešinieku personu un netiks izmantota pret jums.

Ne visiem mūsu darbiniekiem ir iespējams ieskatīties datu bāzē, mēs praktizējam piekļuves tiesību ierobežošanu un fiksējam visas darbības ar informāciju servisā. Katra ieeja tiek fiksēta un neviens darbinieks nevarēs nesodīti izmantot svešu informāciju. Nepiederošiem vispār nav ieejas mūsu sistēmā.

Informācija tiek šifrēta pēc SSL protokoliem un nosūtīta saskaņā ar visiem piesardzības pasākumiem, kā to dara bankās. Noplūdes riska nav.

Mēs vēlamies jūs informēt par līdzekļu pārskaitījumu

Atļauj

Mēs vēlamies jūs informēt par līdzekļu pārskaitījumu

Atļauj