Kā tiek noformēts pirmais aizņēmums

Pieteikuma noformēšanas process finansiālās palīdzības saņemšanai ir maksimāli vienkāršots un aizņem tikai dažas minūtes. Klientam nav nepieciešams savākt dokumentus, piesaistīt galvotājus vai izmantot ķīlu. Aizņēmumu var noformēt ne tikai kompānijas birojā, bet arī attālināti, izmantojot interneta savienojumu.

Izveidot kontu

Pirmais, kas jāizdara, jāiepazīstas ar servisa noteikumiem un jāatstāj pieteikums. Lai to izdarītu, anketā jāievada savs vārds/uzvārds, kā arī tālruņa numura un elektroniskā pasta dati.

Ievadiet pases datus

Otrais, nepieciešams ievadīt savus pases datus, turklāt aizpildot jāpievērš maksimāla uzmanība, jo sniegtajām ziņām jābūt korektām.

Nosakiet aizņēmuma nosacījumus

Treškārt, jūsu dati tiks apstrādāti reālā laikā, lai izvēlētos visatbilstošākos aizdevuma piedāvājumus.

Aizņēmuma pārskaitīšanas veidi
Ar pārskaitījumu
Makā
Kartē
Skaidrā naudā
Kontā
1. padoms

Anketas aizpildīšanas procesā vajadzētu norādīt tikai patiesu informāciju. Nepatiesas informācijas izmantošanas gadījumā vairākkārt palielinās aizņēmuma saņemšanas atteikuma varbūtība. Pateicoties patiesu datu izmantošanai, cilvēks saņem ne tikai piekļuvi aizņemtiem līdzekļiem, bet arī savai kredītvēsturei.

2. padoms

Nevajadzētu ignorēt tehniskā atbalsta dienestu. Servisa speciālisti vienmēr kompetenti atbildēs uz uzdotajiem jautājumiem, palīdzēs veikt reģistrāciju, noformēt aizņēmumu, kā arī pastāstīs par mikrokreditēšanas īpatnībām un visiem interesējošiem jautājumiem. Atcerieties, ka atkārtota vēršanās MAZILLA pēc aizņēmuma būs vēl ātrāka un ērtāka.

Mēs vēlamies jūs informēt par līdzekļu pārskaitījumu

Atļauj

Mēs vēlamies jūs informēt par līdzekļu pārskaitījumu

Atļauj