Par mums

Viens no online kreditēšanas, kas attīstās Latvijā, pārstāvjiem ir serviss MAZILLA, piedāvājot saviem klientiem pievilcīgus nosacījumus, lai meklētu aizņēmumu naudas līdzekļus.

Vietnes funkcionālās iespējas, pateicoties online kalkulatora pieejamībai, ļauj iepriekš noteikt, kādu summu un uz kādu termiņu jūs meklējat. Turklāt serviss nodrošina iespēju piekļūt līdzekļiem dažādos veidos, tostarp ar pārskatījumiem kartes kontā vai kontā, ieskaitot līdzekļus dažādos elektroniskos makos un tā tālāk.

Cilvēks var noformēt pieteikumu 24 stundas diennaktī neatkarīgi no nedēļas dienas, turklāt patērētais laiks nepārsniegs 15 minūtes. Serviss MAZILLA piedāvā operatīvu piekļuvi naudai jebkurā laikā, kas būtiski paplašina cilvēka iespējas viņa problēmu risināšanā.

Mūsu kompānijas priekšrocības

Serviss MAZILLA savā darbā balstās uz nepieciešamību nodrošināt maksimāli komfortablus apstākļus aizņēmējam. Viens no soļiem šai virzienā ir aizņēmuma izmantošanas izmaksu iepriekšējas novērtēšanas iespējas nodrošināšana. Vienlaicīgi tiek piedāvāts komfortabls veids, kā vērsties pēc palīdzības, izmantojot internetu ar iespēju saņemt naudu caur vairākiem dažādiem kanāliem.

Pieejams visā Latvijā

Konfidenciāli un droši

24 stundas diennaktī, 7 dienas nedēļā

Protams, ir draugi vai radinieki, kas var aizdot zināmu summu, bet tamlīdzīgs problēmas risinājuma veids ne vienmēr ir pieejams. Vēl ir kredītkartes, bet tās ne visi lieto, un arī tiešas saskarsmes ar naudu trūkums palielina risku, ka cilvēks pārvērtēs savas iespējas un nonāks parādu bedrē. Ir tikai jāvēršas mikrofinansēšanas sektora organizācijā, kur pēc iespējas īsākā laikā tiks organizēta piekļuve aizņemtajiem līdzekļiem.

Mēs vēlamies jūs informēt par līdzekļu pārskaitījumu

Atļauj

Mēs vēlamies jūs informēt par līdzekļu pārskaitījumu

Atļauj