Biežāk uzdotie jautājumi

Mēs esam jums apkopojuši atbildes uz biežāk uzdotajiem jautājumiem. Izmantojiet meklētāju ātrākai atbildes atrašanai.

Lai noformētu aizņēmumu, nav nepieciešams reģistrēties personīgajā kabinetā. Norādiet vārdu/uzvārdu, mobilā tālruņa numuru un elektroniskā pasta adresi. 

Pēc tam jums tiks aprēķināts kredītreitings un izveidota personiskā finansēšanas programma, tostarp arī kredītvēstures uzlabošanai. Atliek izvēlēties piemērotu aizņēmumu un to noformēt, apstiprinot piekrišanu ar oferti. 

Vēršoties pirmoreiz, izsniegts līdz 1000 - 15000 €, bet pastāvīgajiem aizņēmējiem pieejami līdz 3000 – 80 000 €. Atmaksas termiņš – no 1 dienas līdz 1 mēnesim pirmajos darījumos un līdz 6-12 mēnešiem, noformējot aizņēmumus atkārtoti. Saskaņā ar īpašiem piedāvājumiem var saņemt aizņēmumus bez procentiem, pēc bāzes likmēm jāmaksā 1-2% dienā. 

Jā, mums ir vairāk nekā 100 partneru – mikrofinansēšanas organizācijas, starp kurām ir ļoti lojāli kreditori, kuri ir gatavi palīdzēt aizņēmējam labot reputāciju. Mēs izraudzīsimies pieejamus variantus klientiem ar jebkādu kredītvēsturi. 

15 minūšu laikā var jau saņemt naudu: anketa tiek apstrādāta automātiski, pieteikums tiek izskatīts momentāni, noformēšana notiek pēc iepriekš apstiprinātiem piedāvājumiem, tāpēc līdzekļi bez atteikuma tiek izsniegti 95% gadījumu. 

Serviss Mazilla strādā 24 stundas diennaktī – bez pārtraukumiem un brīvdienām. Pieteikumi tiek apstrādāti jebkurā laikā uzreiz pēc saņemšanas. Vienīgais, kas var traucēt saņemt naudu 10-15 minūtēs – “ilgais” aizņēmuma izsniegšanas veids. Nosūtot apstiprināto summu uz bankas kontu saskaņā ar rekvizītiem vai uz karti pēc tās numura, nauda līdz klientam var nonākt dažu stundu vai pat dienu laikā. Sestdienas vakarā jūs diezin vai saņemsiet aizņēmumu bankas kontā, un arī svētdien, līdzekļi pienāks tikai pirmdien. Ja izvēlas naudas pārskaitījumu Contact, tad būs personīgi jāierodas izsniegšanas punktā stundas laikā pēc darījuma noslēgšanas, tomēr to izdosies izdarīt tikai konkrētā biroja darba laikā. Bez kavēšanās pārskaitījums pienāk Yandex un Qiwi elektroniskajos makos, šīm maksājumu sistēmām brīvdienas neko nenozīmē.

Aizņēmējs var izvēlēties vairākus variantus līdzekļu iemaksāšanai aizņēmuma atmaksai: samaksa ar naudas pārskaitījumu vai caur terminālu, karti bankomātā vai personīgajā kabinetā, bankas pārskaitījumu pēc kreditora rekvizītiem, pārskaitījumu ar Qiwi vai Yandex maku, kā arī skaidrā naudā salonos. Izvēlieties to veidu, kur ir minimāla komisija, un nosūtiet naudu MFO bez kavēšanās.

Neatradāt atbildi? Rakstiet mums!
Uzdot jautājumu

Mēs vēlamies jūs informēt par līdzekļu pārskaitījumu

Atļauj

Mēs vēlamies jūs informēt par līdzekļu pārskaitījumu

Atļauj